REKRUTACJA NA STAŻ poświęcony organizacji CYBERSEC Forum [STUDENCI]

Drogi Studencie!

Jeśli zdecydowałeś się przeczytać to ogłoszenie, najprawdopodobniej jesteś ambitnym, głodnym wiedzy studentem, otwartym na zdobycie doświadczenia w jednym z najbardziej znanych think tanków w Polsce.
Czy posługujesz się językiem angielskim min. na poziomie C1?
Czy jesteś zmotywowany, dobrze zorganizowany i chętny do działania?
Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „tak”, szukamy właśnie Ciebie!

A czego Ty szukasz?
Czy jest to praca nad interesującymi projektami w dynamicznym, doświadczonym zespole?
Czy jest to pomoc przy jednej z najważniejszych konferencji o tematyce cyberbezpieczeństwa w Europie Środkowo-Wschodniej?
Czy jest to bycie członkiem organizacji, która odpowiada za pierwszy w Polsce CYBERSEC HUB?
Czy jest to możliwość połączenia stażu z najęciami na uczelni?
Możemy Ci to zapewnić!

APLIKUJ JUŻ TERAZ
Terminy rozpoczęcia staży: 1.08-31.10 lub 15.07-15.10
Nieprzekraczalny termin na składanie aplikacji: 30.06.2018

Wyślij CV (mile widziany list motywacyjny) na adres [email protected] (w języku polskim lub angielskim) z STAŻ w temacie wiadomości.

Prosimy o uwzględnienie klauzuli o ochronie danych osobowych (warunek konieczny): „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Stowarzyszenie Instytut Kościuszki z siedzibą przy ul. Wilhelma Feldmana 4/9-10, 31-130 Kraków, moich danych osobowych podanych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-na o prawie dostępu do treści danych osobowych i prawie do ich poprawiania.”

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w przyszłych rekrutacjach, dodaj: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Stowarzyszenie Instytut Kościuszki moich danych osobowych podanych w niniejszej aplikacji do celów rekrutacyjnych także w przyszłości przyjmując jednocześnie do wiadomości, że zgoda może być odwołana w dowolnym momencie”.

Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, nie później niż w ciągu tygodnia od otrzymania zgłoszenia.

Czego możesz się spodziewać?

Jako stażysta będziesz zaangażowany w proces planowania i organizacji IV Europejskiego Forum Cyberbezpieczeństwa – CYBERSEC 2018. Dołączysz do jednego z sześciu zespołów odpowiedzialnych za:
Partnerstwa i patronaty,
Fundraising,
PR,
Logistykę,
Program, 

Uczestników i rejestrację.
Po ukończeniu stażu otrzymasz list rekomendacyjny.

 


Stowarzyszenie Instytut Kościuszki to niezależna pozarządowa organizacja typu think tank o charakterze non-profit założona w 2000 r. Jego misją jest działanie na rzecz społeczno-gospodarczego rozwoju i bezpieczeństwa Polski, jako aktywnego członka Unii Europejskiej oraz NATO. Swoje działania koncentruje na 5 obszarach programowych: cyberbezpieczeństwo, instytucje i prawo, bezpieczeństwo międzynarodowe, energia i klimat, gospodarka. Twórca CYBERSEC Forum – pierwszego w Polsce i jednego z nielicznych w Europie cyklicznego wydarzenia o charakterze public policy conference, poświęconego strategicznym zagadnieniom cyberbezpieczeństwa – i kilku innych formatów o mniejszej skali. Założyciel CYBERSEC HUB – pierwszego w Polsce centrum kompetencji i innowacji w obszarze cyberbezpieczeństwa. Członek Global EPIC – globalnego ekosystemu regionalnych ekosystemów cyberbezpieczeństwa skupiającego 13 podmiotów z 9 państw świata.